11.2.2016

Skupinové tréninky

V období proticovidových opatření naše skupinové lekce probíhají online prostřednictvím aplikace ZOOM pod hlavičkou Fitness Coach Academy.

Veškeré info naleznete zde. Klikni na: 


Pondělky: Čtvrtky:

Zásadní výsadou těchto tréninků je, že ve smluvený čas patří celý cvičební sál pouze nám. Veškeré možnosti se o odvíjí od vybavení daného zázemí. Žádné z našich cvičení není vyhraněné pouze pro ženy či muže. Hlavním rysem našich tréninku je filosofie funkčního tréninku, kdy je důležité procvičit tělo všemi směry a co nejvíce způsoby. Osobně nazývám, že pondělky jsou spíše konzervativní (stále obdobná osa lekce) a čtvrteční trénink je víceméně “punkový” (zkoušíme co to jde, dle aktuálně přítomných a často těžíme ze zde v ČR vzácného LTS konceptu:-). Máme rádi pohyb, zdraví a máme rádi racionální přístup. Cvičením se nechceme jen huntovat, ale chceme si cvičením prospívat. Přijď. Vyzkoušej. Vítáme každého:-)

 


V pondělních časech od 19 hod nabízíme možnost se účastnit tréninkových lekcí v prostorách wellnesscentra Fit Top na Žižkově. Adresa je Seifertova 49, Praha 3. Tato cvičební hodina je vhodná i pro začátečníky, ale na chuť si zde přijdou i zdatní cvičenci. Náplň hodiny je společná a většinu cviku provádíme jednotně, takže zde nikdo nemusí mít obavy, že by nevěděl, co a jak má právě cvičit. Valíme na hudbu. Cvičební jednotka zahrnuje úvodní rozpohybování, sem tam společné výzvy, ale hlavně spálit nějakou tu kalorii a srovnat si tělo. Poctivě:-)Ve čtvrtky, vždy od 19 hodin nabízíme další pravidelný skupinový trénink. Stejné místo, ale odlišné vybavení.  Hodina je v hodná pro lidi, kterým není “chuť se hýbat” cizí a i rádi otestují své možnosti. Makáme zde společně, po jednotlivcích, ve dvojicích, i v skupinách. Kombinujeme formy kruhových tréninků, intervalových cvičení i s cvičením mobilizačním  Tyhle tréninky nekončí po 60 minutách, ale s radostí si přihodíme i půlhodiny navíc. Takže ve čtvrtek s tím počítejte:-)


Ve všech variacích podporujeme přátelskou atmosféru, kterou utužujeme občasným společným posezením a  několikrát do roka vytváříme týmy, ve kterých se účastníme sportovních akcí Spartanem počínaje. Není nám překážkou společný pobyt mimo město, jízda na kolech či splouvání řek. Vše vychází ze společné dobré nálady a společné chuti něco takto podnikat. Tyto mimotréninkové akce samozřejmě nejsou povinností, jen se prostě někdy stávají. Spontánně a organizovaně:-)

Pro zájemce o osobní tréninky klikni ZDE


Kontaktujte nás


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial