4.4.2021

Masáže

Když masáže, tak už takové, aby člověk neodcházel nikdy zklamán.

Vřele doporučujeme naší kolegyni Ivanu Soukupovou, která Vám vytvoří masáž vskutku na míru.Moje práce je můj koníček i poslání. Každý klient je pro mě individuál a proto k němu i tak přistupuji. Pět let praxe mě utvrdilo, že to není jenom o terapii masáží, která řeší následky životního stylu, ale o těch konzultacích, kdy řešíme s klientem příčiny. Zlepšení celkového zdravotního stavu klienta, ať po fyzické, psychické či spirituální stránce, to je skutečná odměna, zpětná vazba a smysl mé práce.Terapeutická masáž na míru

Po konzultaci/diagnostice se vždy dohodneme na jaké svalové skupiny se nejvíce zaměříme a jaké techniky mohou být použity. Terapeutická masáž na míru je nejčastěji sestavena z klasické masáže obohacené o prvky z thajské a havajské masáže, které klienta pomohou odblokovat, protáhnout a uvolnit hluboko uložené trigger pointy. Na konci masáže může být provedena mobilizace kloubů a páteře dle Dorna či relaxační cvičení (Autogenní Schultzův trénink, progresivní relaxace apod.). Kinesiotaping a aplikace lávových kamenů jsou vždy v ceně masáže. Esenciální olejíčky jsou vybírány, dle žádaného účinku (zda chce klient utlumit, nebo nabudit). Po masáži většinou probíhá konzultace o dalších možnostech zlepšení stavu klienta (doporučené cviky, vhodné aktivity, měsíční terapie).

6O minut

   800 Kč

75 minut

1 000 Kč

90 minut

1 200 Kč

120 minut

1 600Kč

 


Další procedury

Kromě terapeutické masáže na míru nabízím tyto procedury:


Antistress relaxing massage 

Jemná relaxační masáž, u které je kladen důraz na psychické uvolnění. Doporučené esence jsou levandule, jasmín, santalové dřevo, borovice. Po masáži je vhodné podávat heřmánkový čaj. 

800 Kč


Sport&Fit massage

Sportovní masáž obohacená o terapii trigger pointů a zakončená protažením ztuhlých svalových partií. Kinesiotaping, Biofreeze a třezalkový olej pro rychlejší regeneraci. Ideální pro vytížené sportovce. Procedura trvá 90 minut. 

1 300 Kč


Anticelulitidní masáž&formování postavy

Vyhlazující masáž většinou dolních končetin a hýždí (popřípadě jiných problémových oblastí) se speciálním olejíčkem a ozónovým zábalem. Celá procedura trvá cca 75-90 minut. Opakování masáže 6-10x a poté 1x měsíčně pro zachování účinku.

1 400 Kč


Lovely Harmony massage

Procedura začíná kokosovým či kávovým, krémovým peelingem,  poté se aplikuje omlazující/vyživující směs olejíčků a esencí dle výberu (kokosový, arganový, antistrie, ..) a pleť a ruce se ošetří speciální kosmetikou na míru od Havlíkovy Apotéky. Malý dáreček pro klienta. Procedura trvá 90 minut. 

1 600  Kč


Tropical dream massage

Procedura začíná kokosovým krémovým peelingem z Fiji, poté se přikládají lávové kameny a následuje masáž kokosovým olejem s tropickými esencemi a krémy. Na přání může být protažení a prokřupnutí z technik thajských masáží. Procedura trvá 90 minut

1 600Kč


Kontaktujte nás


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial